پاپ آپ تبلیغاتیکسب درآمد اینترنتی

ایران پاپ آپ irpopup | کسب درآمد از پاپ آپ

سایت کسب درآمد از پاپ آپ ایرانی

ایران پاپ آپ یک سایت قدیمی در زمینه کسب درآمد از پاپ آپ POPUP است. بله تبلیغات مزاحم که همیشه توی همه سایت های کسب و کار اینترنتی موجود است و تا می خواهید یک کد کپچا حل کنید حداقل دو سه تا از این صفحه های تبلیغاتی که واقعا مزاحم هستند باز می شوند.

کسب درآمد از پاپ آپ

در این پست بهتون میگم که چرا از این کد ها استفاده می کنند؟ خب تنها دلیل استفاده از این کد ها کسب درآمد است یک نفر میاد و تبلیغش رو به شکل پاپ آپ میزاره توی سایت چون که بازدهی بیشتری دارد. و برای صاحب سایت هم درآمد خوبی دارد. با این که این نوع تبلیغات خیلی مزاحم هستند ولی هنوز هم از آن ها به صورت زیاد استفاده می شود.

ایران پاپ آپ چیست؟

خب شما اگر بخواهید در سایت خودتان از این کد های پاپ آپ استفاده کنید خیلی سخت است که یک مشتری پیدا کنید برای همین سیستم های مانند ایران پاپ آپ به وجود آمدن که این کار را آسان تر کنند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به ایمیل پشتیبانی support@irpopup.ir پیام بدهید.
میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپ ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد. در ازای هر ورودی که تایید شود، 2.5 تومان به حساب شما منظور می شود.

کمترین مقدار برداشت در این سایت مبلغ 10 هزار تومان می باشد. که از بخش “درخواست واریز” می توانید برداشت کنید.
همچنین شما میتوانید از بخش زیرمجموعه هم درآمد داشته باشید و با دعوت دوستان به این شکل که 3 درصد از درآمد زیرمجموعه‌های شما از طریق کسب درآمد و 5 درصد از درآمد زیرمجموعه‌های شما از طریق تبلیغات در سامانه ، به حساب شما منظور می شود.

آموزش ثبت نام در سایت ایران پاپ آپ

ثبت نام

روی لینک ثبت نام یا روی بخش “هنوز ثبت نام نکرده اید؟” کلیک کنید و وقتی وارد سایت ایران پاپ آپ شدید فیلد های مورد نظر را تکمیل کنید.

آموزش فعالیت در سایت ایران پاپ آپ

با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ ( که در پنل کاربری ، در قسمت “دریافت کد” قرار دارد ) در وب سایت خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.

آموزش اضافه کردن سایت

اول شما باید سایت خود را از بخش “سایت های شما [ جهت کسب درآمد ]” ثبت کنید و سایت شما فعال شود. با گذاشتن کد موجود در پنل کاربری خود در وب سایت غیر فعال، در صورت ارسال ورودی پاپ آپ، درآمدی به حساب شما اضافه نمی شود.
پس از ثبت وب سایت ، در صورت تایید شدن وب سایت توسط مسئول سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ، ایمیل مبنی بر تایید شدن وبگاه ارسال می شود و از آن پس می توانید با قرار دادن کد در وب سایت خود و با ارسال ورودی پاپ آپ کسب درآمد کنید.

سایت های که توسط ایران پاپ آپ قبول نمی شوند:

وبلاگ ها
چت روم ها
فروشگاه ها
سایت های خدماتی
اسپمر ها
سایت هایی که رنک الکسای ایران آنها بیشتر از 10 هزار باشد.

شرایط تایید سایت جهت کسب درآمد از پست ثابت

حداقل رنک الکسای ایران سایت شما 3000 و کمتر باشد
هیچگونه تبلیغ پست ثابتی در سایت شما وجود نداشته باشد. چنانچه تبلیغی دارید با بخش پشتیبانی هماهنگ کنید.

از بخش ورود سایت جدید آدرس سایت خودتان را وارد کنید و بر روی گزینه ثبت سایت کلیک کنید و منتظر خبر فعال سازی سایت خودتان باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن