سایت کلیکی ایرانیکسب درآمد اینترنتی

سیف باکس (safebux) کسب درآمد از اینترنت با روشهای مختلف

کسب درآمد از اینترنت با سیف باکس (safebux)

عضویت

درباره سیف باکس SafeBux

مجموعه سیف باکس با مدیریت نوید افراسیابی فعالیت خود را از سال 98 آغاز نمود. سیف باکس در واقع یک سیستم هوشمند تبلیغاتی است که با ارائه تبلیغات کلیکی نقش واسط میان ارائه دهندگان آگهی و بینندگان آگهی را ایفا میکند. سایت دومشون: سیف رنت
سایت کلیکی کلیک طلا هم سایت خوبی در این زمینه است و میتوانید در آن فعالیت کنید.
خدمات سیف باکس شامل: افزایش بازدید سایت، دریافت ورودی از گوگل، افزایش بازدید ویدیو، خدمات مربوط به ثبت سایت و افزایش رتبه الکسا و همچنین طراحی سایت و سئو می باشد. تمامی این خدمات در بهبود کسب و کار اینترنتی کاربران عزیز موثر باشد.

روشهای کسب درآمد رایگان

مشاهده آگهی ها

شما میتوانید با دیدن تبلیغات کلیکی از بخش مشاهده آگهی درآمد داشته باشید. تعداد تبلیغات بالای 25 تاست و ارزش هر کلیک شما هم از 60 تا 40 تومن متفاوت است و زمان اتظار برای تائید 120 تا 20 ثانیه است.

تبلیغات شبکه ای: کلیک کنید و تا 100 تومان برنده شوید

تبلیغات شبکه ای یک بازی ساده هست. روی خانه های تصویر به دلخواه کلیک کنید تا شانس خود را برای برنده شدن تا مبلغ 100 تومان امتحان کنید، مبلغ مستقیما به حساب جاری شما واریز میگردد. با هر بار کلیک شما به سایت آگهی دهنده منتقل می شوید و پس از 20 ثانیه مشخص می شود که برنده شده اید یا نه.

روش های سرمایه گذاری کسب درآمد

در این سایت 2 روش سرمایه گذاری نام برده که شیوه کارشان یکی بوده (همان خرید سهام در سایت ها کلیکی گذشته) و فقط اسم آن را تغییر داده است.

سهام سایت سیف باکس

با خرید سهام سیف باکس در سود فعالیت های مجموعه سیف باکس شریک خواهید شد، سود حاصله از فعالیت های اقتصادی مجموعه سیف باکس بین تمام کاربران فعال به نسبت سهام خریداری شده تقسیمشده تقسیم میشود. سود بصورت روز شمار به موجودی حساب اضافه میگردد و نیازی به مشاهده آگهی ها برای دریافت سود نیست.

  • در پایان دوره اصل پول برگش خواهد خورد.
  • ارائه قرارداد کتبی و سفته برای مبالغ بیشتر از ده میلیون تومان
  • امکان ثبت قرارداد رسمی برای مبالغ بیشتر از 20 میلیون تومان (9% مالیات را شامل میشود)

استخراج ابری سایت سیف باکس

این سیستم به کاربران اجازه میدهد تا با خرید واحد قدرت پردازش از مزرعه های استخراج سیف گروپ به کسب درآمد از طریق استخراج ارز رمزها بپردازند. در این سیستم سرمایه گذاری، کاربران در واقع میزان قدرت پردازش مورد دلخواه خود را از سرورهای سیستم استخراجی ما خریداری کرده و درآمد روزانه ی ناشی از استخراج را پس از رسیدن به سقف مورد تایید سیف باکس، دریافت خواهند نمود.

الزام کلیک روزانه: درآمد استخراج ابری هر شب ساعت 24 به موجودی حساب شما افزوده می شود، برای اینکه امروز ساعت 24 از هش های خود کسب درآمد داشته باشید بایستی دیروز حتما حداقل 4 آگهی کلیکی را تماشا کرده باشید. کاربرانی که همین امروز ثبت نام کردند و یا کاربرانی که دیروز حداقل 4 آگهی مشاهده نکردند در صورتی که امروز هش خرید کنند فردا شب ساعت 24 اولین سوددهی خود را دریافت می کنند لذا این دسته کاربران بهتر است امروز حداقل 4 آگهی کلیک کرده و از فردا هش خرید کنند تا در همان روز خرید ساعت 24 سوددهی خود را از هش ها دریافت کنند.

قیمت خرید هر هش: 50000 تومان

تماس با سیف باکس

آدرس دفتر: تهران – فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه هفتم، واحد 721

کد پستی: 1451796786

تلفن: 71053345-021

کانال تلگرام: safebux@

پشتیبانی تلگرام: safebux_ir@

ایمیل شخصی مدیریت: navid.afrasiabi17@gmail.com

 

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن